Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage DNS Unlocker reklaamvara (Eemaldamise juhised) - uuendatud Oct 2019

Ugnius Kiguolis poolt - -   DNS Unlocker ads | Liik: Reklaamvara

Mida pean ma DNS Unlocker'i kohta teadma?

DNS Unlocker adware

DNS Unlocker viirus on tasuta rakendus, mis on interneti kasutajate seas tekitanud mitmeid erinevaid arutelusid. Seega on turvaeksperdid asunud seda hoolikamalt uurima. Kahjuks pole tulemused just väga meeldivad, sest paistab, et seda tarkvara on võimalik kategoriseerida nii reklaamvara kui potentsiaalselt soovimatu rakendusena.

Nii nagu selle kloon CloudScout, lubab see: Avada tasuta blokeeritud veebilehed ja digimeedia! Meie DNS-teenus on kiirem kui VPM, kergemini seadistatav… Siiski paistab, et rakenduse arvutisse pääsemiseks ei pea isegi mõtlema selle allalaadimisele ja see võib arvutisse pääseda ilma kasutaja otsese heakskiiduta. Seda seetõttu, et see levib petturliku tarkvara levitamiseks tihti kasutatava kimpjaotusstrateegia kaudu.

Turvaeksperdid on tuvastanud, et see on levinud koostöös muu vabavara, näiteks allalaadimishaldurite, PDF-loojate, meediapleierite ja muu sellisega. Selliseid tarkvarakimpe propageeritakse tavaliselt sellistel hästituntud saitidel nagu download.com, soft32.com, cnet.com jne. Lisaks kõigele sellele tuleb iga installeerimisetapi jooksul olla väga hoolikas, sest vabavara installeerimise ajal võib DNS Unlocker'i reklaamvara kirja pandud olla väga eksitaval kombel. See on põhjuseks, miks seda ka potentsiaalselt soovimatu programmina (PUP) kategoriseeritakse ja peaaegu iga viirusetõrje programmiga tuvastatakse. Veenduge, et kasutate tunnustatud viirusetõrje programmi selleks, et DNS Unlocker oma arvutist eemaldada.

UUENDUS: Viimaste uudiste kohaselt on DNS Unlocker'it kasutatud selleks, et kuvada eksitavaid hüpikreklaame, mida tuntakse kui “abistamispettuse reklaamid” või “tehnilise toe pettuse hüpikaknad”. Tavaliselt on sellised reklaamid mõeldud selleks, et hirmutada arvutikasutajaid mõtlema, et nende arvuti on ohus ja nad peavad ühte oma programmidest uuendama. Tavaliselt pakutakse selliseid uuendusi tasuta, et koguda võimalikult palju klikke.

Tehnilise toe alased pettused võivad olla ka seotud telefoninumbritega, üritades inimesi veenda sinna helistama, et saada kontakti “kogenud Microsofti ekspertidega”. Pärast seda, kui kasutaja saab mõne sellise DNS Unlocker reklaami poolt petta, on võimalik, et arvuti on nakatunud pahavaraga või kasutajaga võtavad ühendust petised, kes soovivad saada raha selle eest, et pakkuda “pahavara eemaldamise teenust”. Säärase teenuse eest küsitav tasu varieerub 100st 500 USA dollarini. Lisaks sellele on enamik selliseid kõnesid tasulised, seega võite läbi elada korraliku ehmatuse kui oma järgmist telefoniarvet näete.

DNS Unlocker adware

DNS Unlocker ühildub kõigi populaarsemate veebibrauseritega, sealhulgas Google Chrome, Mozilla Firefox ja Internet Explorer. Hetkel kui see pääseb rünnatavasse arvutisse, võib see kaaperdada kõik veebibrauserid ja algatada turunduskampaaniad, mida kasutatakse selleks, et luua reklaamindusalast käivet. See on põhjus, miks see võib hakata kuvama palju reklaame tekstisiseste linkide, bännerreklaamide, hüpikreklaamide jms näol.

Palun olge nende kommertsteadetega ettevaatlikud, sest kuigi need võivad tunduda ahvatlevad, sisi tegelikkuses üritab see kahtlane reklaamvara suunata Teid külastama ette määratud veebilehti, mis võivad olla nii usaldusväärsed kui ka ebaturvalised. Seega, selleks, et vältida DNS Unlocker'i ohtlikku ümbersuunamismure, vältige selle reklaame ning igasugu muud selle programmi pakutavat sisu. Kui Te olete juba näinud eksitavaid reklaame, kogenud ümbersuunamist, arvuti aeglustumist ja muid probleeme, siis peaksite parem läbi viima täieliku süsteemi skanneerimise korraliku pahavara vastase programmiga nagu Reimage.

DNSUnlocker'i kaaperdamine. Kas see on tõsine probleem?

Nii nagu eelnevalt mainitud, siis on selle parasiidi arvutisse pääsemine tugevalt seotud tarkvarapakettidega, mida jaotatakse kimpudena. See jaotamistehnika on väga petlik ja aitab reklaamvara-tüüpi programmidel, brauseri kaaperdajatel ja teistel soovimatutel programmidel märkamatult levida.

Tavaliselt hakkab selline reklaamvara ennast näitama kohe pärast selliste tuntud rakenduste nagu allalaadimishaldurid või videostriimimistarkvara alla laadimist. Olge tähelepanelikud, sest tarkvarakimbud koosnevad tavaliselt enam kui kahest programmist, seega on väga tõenäoline, et DNS Unlocker on kimbus teiste soovimatute programmidega, nagu näiteks Linkey viirus, CinemaPlusPro reklaamvara, CrossBrowser, Iminent Toolbar ja teised reklaamvara ja brauseri kaaperdaja hübriidid.

Kui Te soovite vältida selliste ja sarnaste tarkvarapakettide alla laadimist, siis peaksite tasuta programmide alla laadimisel olema parem ettevaatlik. Pidage alati meeles, et tuleb kasutada isikupärastatud installeerimislahendusi. Sellisel moel on võimalik näha ja mitte valida erinevaid valikulisi allalaadimisi. Selleks tuleks kogu installeerimisprotsess käia sammhaaval läbi ja kustutada linnukesed, mis on Teie jaoks eelnevalt märgistatud.

DNS Unlocker'i eemaldamine on soovituslik hetkest, mil seda rakendust oma arvutis märkate. Vastasel juhul võite hakata kogema erinevaid ümbersuunamisi, arvuti aeglustumist, reklaame, infolekkeid ja muid sarnaseid muresid. Sellest tõsiselt ohtlikust reklaamvarast on võimalik lahti saada käsitsi eemaldamise juhendi ja automaatse eemaldamise abil.

Kui Teie aeg on Teie jaoks väärtuslik ja Te soovite igast viiruse komponendist kindlasti vabaneda, siis ärge oodake ja installeerige oma arvutisse üks neist programmidest: Reimage, Malwarebytes. Te peaksite oma viirusetõrje programmi uuendama, selle käima panema, kogu süsteemi ära skanneerima ja eemaldama kõik DNS Unlocker'iga seotud viiruslikud failid.

DNS Unlocker viiruse eemaldamine. Kuidas teha DNS-seaded korda?

Paistab, et see reklaamvara on võimeline ära rikkuma arvuti DNS-seaded. Selleks, et DNS Unlocker täielikult eemaldada, tuleb käituda selle postituse järgmisel lehel antud juhiste järgi JA taastada oma arvuti DNS-seaded. Selleks tuleb järgida seda juhendit:

  1. Avage oma arvuti “Kontrollpaneel” (“Control Panel”) ja liikuge nii: “Võrk ja internet” -> “Võrgu- ja jagamiskeskus” -> “Muuda adapteri seadeid” ( “Network and Internet” -> “Network and Sharing Center”-> “Change Adapter Settings”). Te peaksite nüüd nägema oma aktiivset internetiühendust.
  2. Klikake sellel parema hiireklahviga, valige “Omadused” (“Properties”) ja leidke üles “Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)” (“interneti protokolli versioon 4 (TCP/IPv4)”). Märgistage see ja klikake uuesti “Omadustel” (“Properties”). Olles omaduste aknas, veenduge, et valitud on seaded “Omandage IP-aadress automaatselt (“Obtain an IP address automatically”) ja “Omandage DNS-serveri aadress automaatselt” (“Obtain DNS server address automatically”). Nii nagu oleme Teid hoiatanud, siis võib DNS Unlocker pahavara üritada muuta neid seadeid, et takistada enda eemaldamist!
  3. Valige “OK”, et need muudatused salvestada.

DNS Unlocker'i failide paljastamine:

On teada, et see reklaamvara-tüüpi rakendus on läbinud mitmeid uuendusi. Viimatiste uudiste kohaselt võib see oma faile arvutis peita lootuses, et see püsib märkamatuna. Kui Te olete juba kasutanud uuendatud nuhkvara vastast programmi selleks, et oma arvutit pahatahtlike failide vastu skanneerida või jälginud meie DNS Unlockeri käsitsi eemaldamise juhendit ja mittte suutnud seda eemaldada, siis järgige järgmisi samme:

  1. Avage “Kontrollpaneel” (“Control Panel”) ja minge valikusse “Väljanägemine ja isikupärastamine” -> “Kausta valikud” (“Appearance and Personalization” -> “Folder Options”).
  2. Minge “Vaade”(“View”) aknasse ja valige “Kuva varjatud faile, kaustu ja kettaid” (“Show hidden files, folders and drives”) ja võtke ära linnuke valiku “Varja tuntud failitüüpide laiendeid” (“Hide extension for known file types”). Klikake “Rakenda” (“Apply”) selleks, et tehtud muudatused salvestada.
  3. Nüüd klikake Windowsi võtit ja klahvi R samal ajal selleks, et käivitada Run ja sisestage käsuviipa %temp%. Pärast klahvi Enter vajutamist peaksite leidma end uuest registrist.
  4. Valige kõik nähtavad ajutised failid ja kustutage need.

Te peaksite ka oma programmifailide ja programmi andmete kaustad (“Program Files” ja “Program Data Folders”) üle vaatama selleks, et tuvastada kahtlaseid faile, mis võivad kuuluda DNS Unlocker viiruse juurde. Veenduge, et vaatate üle nii C- kui D-ketta. Viimaks, kui reklaame kuvatakse jätkuvalt Teie veebibrauseris, siis peaksite vaatama “Appdata” kausta ja kustutama selle veebibrauseri kohta käiva profiili.

Teised DNS Unlocker'i versioonid:

DNS Unlocker versioon 1.3: Seda tüüpi DNS Unlocker on täpselt sama kui selle eelkäija. See väidab, et on suuteline võimaldama ühendust DNS-serveriga, selle tulemusena peaksite olema võimeline pääsema ligi blokeeritud domeenidele. Siiski, nii nagu selle emaversioongi, on tegemist reklaamidele tugineva rakendusega, mis otsib aktiivselt võimalusi teha reklaamide pealt käivet. Lisaks sellele on see programm suuteline jälgima oma ohvreid ja koguma nende isiklikke andmeid. Tavaliselt tungib see programm arvutitesse tarkvarapakettide lisakomponendina.

Pärast seda hakkab see kuvama sponsoreeritud hüpikaknaid, põhjustama brauseri ümbersuunamisi. Programm võib installeerida ka küpsiseid, koguda ja jagada andmeid, kasutada arvuti ressursse valel otstarbel, rikkuda brauseri seadeid, üritada blokeerida enda eemaldamise katseid ja muud sarnast.

DNS Unlocker versioon 1.4: On tekkinud järjekordne DNS Unlocker'i uuendus. Seda on võimalik leida nime alt DNS Unlocker versioon 1.4. Hoolimata mõningastest tehnilistest uuendustest, on rakenduse põhiprintsiip ikka sama – kaaperdada veebibrausereid ja kuvada sponsorite reklaame. See on programmeeritud viisil, mis looks sponsorsaitidele veebiliiklust ja suurendaks kolmandate poolte domeenide populaarsust. On ütlematagi selge, et see üritab koguda ka mitteidentifitseerivat informatsiooni ilma selleks luba vajamata ja võib veebibrauseri kiirust vähendada.

Nagu võite näha, siis peidab DNS Unlocker end erinevate nimete taha ja vahel põhjustab see reklaame, mis võivad Teid viia kiiresti mõtteni, et seisate vastamisi soovimatu programmiga. Kui Te olete näinud kommertsteateid, mis on märgistatud kui “Powered by DNS”, “brought to you by DNSUnlocker”, “powered by DNS Unlocker” ja muud sarnast, siis seisate vastamisi sama viirusega.

Sellisel juhul peaksite järgima allpool nähtavat sammsammulist juhendit ja tegema oma arvuti korda. Pidage meeles, et seda ohtu peetakse agressiivseks, seega soovitab meie meeskond viiruse eemaldamiseks kasutada automaatseid lahendusi, mida pakuvad viirusetõrje programmid.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
DNS Unlocker reklaamvara hetktõmmis
DNS Unlocker reklaamvara hetktõmmisDNS Unlocker reklaamvara hetktõmmisDNS Unlocker reklaamvara hetktõmmisDNS Unlocker reklaamvara hetktõmmisDNS Unlocker reklaamvara hetktõmmisDNS Unlocker reklaamvara hetktõmmis

DNS Unlocker reklaamvara manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-dns-unlocker-adware.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes