Raskusaste:  
  (10/100)

DNS Unlocker reklaamvara. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Ugnius Kiguolis poolt - -   DNS Unlocker ads | Liik: Reklaamvara
12

Mida pean ma DNS Unlocker'i kohta teadma?

DNS Unlocker adware

DNS Unlocker viirus on tasuta rakendus, mis on interneti kasutajate seas tekitanud mitmeid erinevaid arutelusid. Seega on turvaeksperdid asunud seda hoolikamalt uurima. Kahjuks pole tulemused just väga meeldivad, sest paistab, et seda tarkvara on võimalik kategoriseerida nii reklaamvara kui potentsiaalselt soovimatu rakendusena.

Nii nagu selle kloon CloudScout, lubab see: Avada tasuta blokeeritud veebilehed ja digimeedia! Meie DNS-teenus on kiirem kui VPM, kergemini seadistatav… Siiski paistab, et rakenduse arvutisse pääsemiseks ei pea isegi mõtlema selle allalaadimisele ja see võib arvutisse pääseda ilma kasutaja otsese heakskiiduta. Seda seetõttu, et see levib petturliku tarkvara levitamiseks tihti kasutatava kimpjaotusstrateegia kaudu.

Turvaeksperdid on tuvastanud, et see on levinud koostöös muu vabavara, näiteks allalaadimishaldurite, PDF-loojate, meediapleierite ja muu sellisega. Selliseid tarkvarakimpe propageeritakse tavaliselt sellistel hästituntud saitidel nagu download.com, soft32.com, cnet.com jne. Lisaks kõigele sellele tuleb iga installeerimisetapi jooksul olla väga hoolikas, sest vabavara installeerimise ajal võib DNS Unlocker'i reklaamvara kirja pandud olla väga eksitaval kombel. See on põhjuseks, miks seda ka potentsiaalselt soovimatu programmina (PUP) kategoriseeritakse ja peaaegu iga viirusetõrje programmiga tuvastatakse. Veenduge, et kasutate tunnustatud viirusetõrje programmi selleks, et DNS Unlocker oma arvutist eemaldada.

UUENDUS: Viimaste uudiste kohaselt on DNS Unlocker'it kasutatud selleks, et kuvada eksitavaid hüpikreklaame, mida tuntakse kui “abistamispettuse reklaamid” või “tehnilise toe pettuse hüpikaknad”. Tavaliselt on sellised reklaamid mõeldud selleks, et hirmutada arvutikasutajaid mõtlema, et nende arvuti on ohus ja nad peavad ühte oma programmidest uuendama. Tavaliselt pakutakse selliseid uuendusi tasuta, et koguda võimalikult palju klikke.

Tehnilise toe alased pettused võivad olla ka seotud telefoninumbritega, üritades inimesi veenda sinna helistama, et saada kontakti “kogenud Microsofti ekspertidega”. Pärast seda, kui kasutaja saab mõne sellise DNS Unlocker reklaami poolt petta, on võimalik, et arvuti on nakatunud pahavaraga või kasutajaga võtavad ühendust petised, kes soovivad saada raha selle eest, et pakkuda “pahavara eemaldamise teenust”. Säärase teenuse eest küsitav tasu varieerub 100st 500 USA dollarini. Lisaks sellele on enamik selliseid kõnesid tasulised, seega võite läbi elada korraliku ehmatuse kui oma järgmist telefoniarvet näete.

DNS Unlocker ühildub kõigi populaarsemate veebibrauseritega, sealhulgas Google Chrome, Mozilla Firefox ja Internet Explorer. Hetkel kui see pääseb rünnatavasse arvutisse, võib see kaaperdada kõik veebibrauserid ja algatada turunduskampaaniad, mida kasutatakse selleks, et luua reklaamindusalast käivet. See on põhjus, miks see võib hakata kuvama palju reklaame tekstisiseste linkide, bännerreklaamide, hüpikreklaamide jms näol.

Palun olge nende kommertsteadetega ettevaatlikud, sest kuigi need võivad tunduda ahvatlevad, sisi tegelikkuses üritab see kahtlane reklaamvara suunata Teid külastama ette määratud veebilehti, mis võivad olla nii usaldusväärsed kui ka ebaturvalised. Seega, selleks, et vältida DNS Unlocker'i ohtlikku ümbersuunamismure, vältige selle reklaame ning igasugu muud selle programmi pakutavat sisu. Kui Te olete juba näinud eksitavaid reklaame, kogenud ümbersuunamist, arvuti aeglustumist ja muid probleeme, siis peaksite parem läbi viima täieliku süsteemi skanneerimise korraliku pahavara vastase programmiga nagu Reimage.

DNSUnlocker'i kaaperdamine. Kas see on tõsine probleem?

Nii nagu eelnevalt mainitud, siis on selle parasiidi arvutisse pääsemine tugevalt seotud tarkvarapakettidega, mida jaotatakse kimpudena. See jaotamistehnika on väga petlik ja aitab reklaamvara-tüüpi programmidel, brauseri kaaperdajatel ja teistel soovimatutel programmidel märkamatult levida.

Tavaliselt hakkab selline reklaamvara ennast näitama kohe pärast selliste tuntud rakenduste nagu allalaadimishaldurid või videostriimimistarkvara alla laadimist. Olge tähelepanelikud, sest tarkvarakimbud koosnevad tavaliselt enam kui kahest programmist, seega on väga tõenäoline, et DNS Unlocker on kimbus teiste soovimatute programmidega, nagu näiteks Linkey viirus, CinemaPlusPro reklaamvara, CrossBrowser, Iminent Toolbar ja teised reklaamvara ja brauseri kaaperdaja hübriidid.

Kui Te soovite vältida selliste ja sarnaste tarkvarapakettide alla laadimist, siis peaksite tasuta programmide alla laadimisel olema parem ettevaatlik. Pidage alati meeles, et tuleb kasutada isikupärastatud installeerimislahendusi. Sellisel moel on võimalik näha ja mitte valida erinevaid valikulisi allalaadimisi. Selleks tuleks kogu installeerimisprotsess käia sammhaaval läbi ja kustutada linnukesed, mis on Teie jaoks eelnevalt märgistatud.

DNS Unlocker'i eemaldamine on soovituslik hetkest, mil seda rakendust oma arvutis märkate. Vastasel juhul võite hakata kogema erinevaid ümbersuunamisi, arvuti aeglustumist, reklaame, infolekkeid ja muid sarnaseid muresid. Sellest tõsiselt ohtlikust reklaamvarast on võimalik lahti saada käsitsi eemaldamise juhendi ja automaatse eemaldamise abil.

Kui Teie aeg on Teie jaoks väärtuslik ja Te soovite igast viiruse komponendist kindlasti vabaneda, siis ärge oodake ja installeerige oma arvutisse üks neist programmidest: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Te peaksite oma viirusetõrje programmi uuendama, selle käima panema, kogu süsteemi ära skanneerima ja eemaldama kõik DNS Unlocker'iga seotud viiruslikud failid.

DNS Unlocker viiruse eemaldamine. Kuidas teha DNS-seaded korda?

Paistab, et see reklaamvara on võimeline ära rikkuma arvuti DNS-seaded. Selleks, et DNS Unlocker täielikult eemaldada, tuleb käituda selle postituse järgmisel lehel antud juhiste järgi JA taastada oma arvuti DNS-seaded. Selleks tuleb järgida seda juhendit:

 1. Avage oma arvuti “Kontrollpaneel” (“Control Panel”) ja liikuge nii: “Võrk ja internet” -> “Võrgu- ja jagamiskeskus” -> “Muuda adapteri seadeid” ( “Network and Internet” -> “Network and Sharing Center”-> “Change Adapter Settings”). Te peaksite nüüd nägema oma aktiivset internetiühendust.
 2. Klikake sellel parema hiireklahviga, valige “Omadused” (“Properties”) ja leidke üles “Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)” (“interneti protokolli versioon 4 (TCP/IPv4)”). Märgistage see ja klikake uuesti “Omadustel” (“Properties”). Olles omaduste aknas, veenduge, et valitud on seaded “Omandage IP-aadress automaatselt (“Obtain an IP address automatically”) ja “Omandage DNS-serveri aadress automaatselt” (“Obtain DNS server address automatically”). Nii nagu oleme Teid hoiatanud, siis võib DNS Unlocker pahavara üritada muuta neid seadeid, et takistada enda eemaldamist!
 3. Valige “OK”, et need muudatused salvestada.

DNS Unlocker'i failide paljastamine:

On teada, et see reklaamvara-tüüpi rakendus on läbinud mitmeid uuendusi. Viimatiste uudiste kohaselt võib see oma faile arvutis peita lootuses, et see püsib märkamatuna. Kui Te olete juba kasutanud uuendatud nuhkvara vastast programmi selleks, et oma arvutit pahatahtlike failide vastu skanneerida või jälginud meie DNS Unlockeri käsitsi eemaldamise juhendit ja mittte suutnud seda eemaldada, siis järgige järgmisi samme:

 1. Avage “Kontrollpaneel” (“Control Panel”) ja minge valikusse “Väljanägemine ja isikupärastamine” -> “Kausta valikud” (“Appearance and Personalization” -> “Folder Options”).
 2. Minge “Vaade”(“View”) aknasse ja valige “Kuva varjatud faile, kaustu ja kettaid” (“Show hidden files, folders and drives”) ja võtke ära linnuke valiku “Varja tuntud failitüüpide laiendeid” (“Hide extension for known file types”). Klikake “Rakenda” (“Apply”) selleks, et tehtud muudatused salvestada.
 3. Nüüd klikake Windowsi võtit ja klahvi R samal ajal selleks, et käivitada Run ja sisestage käsuviipa %temp%. Pärast klahvi Enter vajutamist peaksite leidma end uuest registrist.
 4. Valige kõik nähtavad ajutised failid ja kustutage need.

Te peaksite ka oma programmifailide ja programmi andmete kaustad (“Program Files” ja “Program Data Folders”) üle vaatama selleks, et tuvastada kahtlaseid faile, mis võivad kuuluda DNS Unlocker viiruse juurde. Veenduge, et vaatate üle nii C- kui D-ketta. Viimaks, kui reklaame kuvatakse jätkuvalt Teie veebibrauseris, siis peaksite vaatama “Appdata” kausta ja kustutama selle veebibrauseri kohta käiva profiili.

Teised DNS Unlocker'i versioonid:

DNS Unlocker versioon 1.3: Seda tüüpi DNS Unlocker on täpselt sama kui selle eelkäija. See väidab, et on suuteline võimaldama ühendust DNS-serveriga, selle tulemusena peaksite olema võimeline pääsema ligi blokeeritud domeenidele. Siiski, nii nagu selle emaversioongi, on tegemist reklaamidele tugineva rakendusega, mis otsib aktiivselt võimalusi teha reklaamide pealt käivet. Lisaks sellele on see programm suuteline jälgima oma ohvreid ja koguma nende isiklikke andmeid. Tavaliselt tungib see programm arvutitesse tarkvarapakettide lisakomponendina.

Pärast seda hakkab see kuvama sponsoreeritud hüpikaknaid, põhjustama brauseri ümbersuunamisi. Programm võib installeerida ka küpsiseid, koguda ja jagada andmeid, kasutada arvuti ressursse valel otstarbel, rikkuda brauseri seadeid, üritada blokeerida enda eemaldamise katseid ja muud sarnast.

DNS Unlocker versioon 1.4: On tekkinud järjekordne DNS Unlocker'i uuendus. Seda on võimalik leida nime alt DNS Unlocker versioon 1.4. Hoolimata mõningastest tehnilistest uuendustest, on rakenduse põhiprintsiip ikka sama – kaaperdada veebibrausereid ja kuvada sponsorite reklaame. See on programmeeritud viisil, mis looks sponsorsaitidele veebiliiklust ja suurendaks kolmandate poolte domeenide populaarsust. On ütlematagi selge, et see üritab koguda ka mitteidentifitseerivat informatsiooni ilma selleks luba vajamata ja võib veebibrauseri kiirust vähendada.

Nagu võite näha, siis peidab DNS Unlocker end erinevate nimete taha ja vahel põhjustab see reklaame, mis võivad Teid viia kiiresti mõtteni, et seisate vastamisi soovimatu programmiga. Kui Te olete näinud kommertsteateid, mis on märgistatud kui “Powered by DNS”, “brought to you by DNSUnlocker”, “powered by DNS Unlocker” ja muud sarnast, siis seisate vastamisi sama viirusega.

Sellisel juhul peaksite järgima allpool nähtavat sammsammulist juhendit ja tegema oma arvuti korda. Pidage meeles, et seda ohtu peetakse agressiivseks, seega soovitab meie meeskond viiruse eemaldamiseks kasutada automaatseid lahendusi, mida pakuvad viirusetõrje programmid.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara DNS Unlocker nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara DNS Unlocker reklaamvara eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara DNS Unlocker reklaamvara maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
DNS Unlocker reklaamvara hetktõmmis
DNS Unlocker reklaamvara hetktõmmisDNS Unlocker reklaamvara hetktõmmis

DNS Unlocker reklaamvara manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage DNS Unlocker süsteemidest Windows

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri DNS Unlocker ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi DNS Unlocker või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage DNS Unlocker süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles DNS Unlocker või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage DNS Unlocker Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles DNS Unlocker ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et DNS Unlocker eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage DNS Unlocker reklaamvara preogrammist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks DNS Unlocker Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage DNS Unlocker Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali DNS Unlocker ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii DNS Unlocker eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage DNS Unlocker Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali DNS Unlocker ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii DNS Unlocker eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage DNS Unlocker Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles DNS Unlocker või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia DNS Unlocker eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti DNS Unlocker registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus või Malwarebytes Anti Malware.

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Source: https://www.2-spyware.com/remove-dns-unlocker-adware.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes


 • Ene

  Lõpuks ometi miski, millest ma aru sain ja mille ma sain ka tööle. Hurraa! See on läinud!

 • Maksim

  Aitäh teile abi eest. DNS Unlocker adware on lõpuks mu elust kadunud.