Raskusaste:  
  (10/100)

DealPeak reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Reklaamvara

Kas DealPeak reklaamid aitavad mul internetis osteldes vähem raha kulutada?

DealPeak’i reklaamitakse kasuliku brauseripluginana, mis peaks aitama raha säästa. Plugin peaks pakkuma parimaid diile ja madalaimat hinda mitmetele toodetele. Kahjuks kuulub see veebitööriist potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP-ide) ja reklaamvara hulka. Seega, kui sa otsid rakendust, mis aitaks sul veebis osteldes vähem raha kulutada, ei ole see kindlasti rakendus, mida kasutada. Negatiivsete omaduste tõttu on seda nimetatud ka DealPeak viiruseks. Plugin võib operatsioonisüsteemi lipsata märkamatult, näidata ekraanil meeletus koguses reklaame ning koguda kasutaja kohta informatsiooni. Selle asemel, et olla kasutajale kasulik, aitab plugin vaid programmi arendajatel raha teenida reklaamide abil. Programm kasutab “virtuaalset kihti”, mis võimaldab asetada igale külastatavale veebilehele kolmandate poolte reklaame. Sel põhjusel hakkab kasutaja nägema palju erinevaid hüpikakendes reklaame, bännereid, tekstisiseseid reklaame ja muud sellist, mis muudab veebis lehitsemise väljakannatamatuks. Ainult DealPeaki eemaldamine aitab sellest probleemist vabaneda. Soovitame seda teha Reimage või mõne teise tunnustatud pahavaratõrje/nuhkvaratõrje abil.

Kui sa märkad agressiivseid DealPeaki reklaame, peaksid sa neist hoidma nii kaugele kui võimalik. Need reklaamid võivad sind petta ja meelitada külastama kahtlaseid ja ebausaldusväärseid veebilehti. Kui sa klõpsad mõnel reklaamil, peaksid sa jõudma lehele, mille kaudu saad soodustuse. Selle asemel aga suunab see reklaamvara sind kahtlasele lehele, mis võib olla nakatunud erinevate küberohtudega, nende seas lunavara. Lisaks sellele võib DealPeak reklaamvara jälgida ja salvestada brauseriinfot, selleks, et kogutud infot kasutada reklaamide jaoks. Plugin võib koguda infot selle kohta, milliseid veebilehti sa külastad kõige tihemini, kaua sa seal aega veedad, millist infot sa oled otsinud, millistel reklaamidel klõpsanud ja muud sellist. Kuigi tegemist on isikustamata informatsiooniga, on siiski oht, et kogutud andmeid jagatakse või müüakse kolmandatele pooltele või reklaamivõrgustikele. Varsti võid sa näha veelgi rohkem reklaame või leida oma meilikastist kahtlaseid uudiskirju. Olenemata sellest, kas sa oled plugina ise installeerinud või see on sinu teadmata arvutisse sattunud, peaksid sa DealPeaki kohe eemaldama. Reklaamvara eemaldamine aitab kaitsta arvutit pahavara eest ning kaitseb sinu privaatsust internetist.

Millal installeeriti see brauseriplugin mu veebilehitsejasse?

DealPeak viirus ei ole iseenesest viirus, seega ei saa see süsteemi niisama ise tungida. Tegemist on potentsiaalselt soovimatu programmidega ning nagu tavalistegi programmide puhul saab seda installeerida ainult siis, kui arvutikasutaja lubab seda. Sellel pluginal on ka ametlik koduleht, mis võimaldab laienduse otse alla laadida. On aga ka teine viis, kuidas see võib arvutisse sattuda. Seda meetodit kutsutakse tarkvarapakkimiseks. Tasuta programmid ja mängud on üks parimaid viise potentsiaalselt soovimatute programmide levitamiseks. Selleks, et vältida DealPeaki ja teiste kahtlaste tööriistade arvutisse sattumist, pead järgima vaid neid lihtsaid samme. Samm üks: enne, kui installid vabavara, loe korralikult kasutustingimusi. Samm kaks: väldi “basic”, “quick” ja “recommended” installeerimismeetodit ning ära klõpsa lihtsalt “next” nuppu kogu installeerimisprotsessis. Samm kolm: vali “advanced” installeerimisvalik. Samm neli: jälgi kogu protsessi sammhaaval. Samm viis: vali nimekirjast ainult need laiendused/pluginad/tööriistaribad, mida sa tõesti soovid ja jäta teised valimata. Need viis sammu on kõik, mida sul on vaja teha selleks, et vältida DealPeaki ja teisi ebavajalikke laiendusi.

Kuidas DealPeak arvutist maha laadida?

DealPeaki saab arvutist eemaldada täpselt nii nagu iga teise programmi või brauserilaienduse. Kui sa soovid seda teha manuaalselt, järgi meie juhiseid hoolikalt. Sa peaksid ka kontrollima, et arvutis poleks muid kahtlaseid laiendusi ega rakendusi. Üllataval kombel võid avastada, et reklaamvara on sinu nõusolekuta arvutisse paigaldanud teisigi kolmandate poolte rakendusi. Sel põhjusel soovitame pigem DealPeak eemaldada automaatselt. Arvuti skänneerimine pahavaratõrje või nuhkvaratõrjega aitab tuvastada ja eemaldada kõik kahtlased tööriistad ja lisandid vaid mõne minuti jooksul.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara DealPeak nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara DealPeak reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara DealPeak reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes

DealPeak reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-dealpeak-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes