Raskusaste:  
  (99/100)

Eemaldage CryptoTorLocker viirus (Eemaldamise juhised) - Dekrüpteerimise meetodid

CryptoTorLocker lunavaraviiruse analüüs

Õnneks ei ole CryptoTorLocker viirus väga suur oht virtuaalse ühiskonna jaoks. Kuigi tegemist on krüptoviiruste hulka kuuluva küberohuga, on küberturbe eksperdid öelnud, et see viirus ei ole kuigivõrd pingsalt läbimõeldud. Üks põhjuseid selle arvamuse taga on viiruse lunarahateade. Kuigi grammatiliselt korrektsed lunarahateated on haruldased üleüldiselt niikuinii, ületab see viirus kõiki meeletult vigase tekstiga ning seetõttu on tekkinud kahtlused, et tegemist on algajate häkkeritega. Pahavara imiteerib kurikuulsat CryptoLocker viirust, et omaenda levikut toetada . Ka varasemalt on mitmed kurikaelad üritanud seda viirust imiteerida, ent õnneks ei ole ükski neist seni suutnud originaaliga võistelda. Kõnealuse viiruse puhul tuleks CryptoTorLocker arvutist eemaldada. Reimage tagab, et su operatsioonisüsteemi ei jää mitte ühtegi viiruse elementi ning see eemaldab CryptoTorLocker ka väga kiiresti.

The picture displaying CryptoTorLocker

Krüptoviiruste nagu TeslaCryptCryptoWallCerber meeletu edu on peibutanud mitmeid kopeeriaid ja algajaid häkkereid. Pärast krüpteerimise algpõhimõtete selgeks õppimist proovitakse ise luua uusi küberohte. Tulemusena näeme me palju erinevaid lunavaraviiruseid, mis on väga erineva keerukuse astmega. Mõnel puhul aga ebaõnnestub autoritel ohtliku küberviiruse loomine täielikult . Rääkides CryptoTorLocker pahavarast, teeskleb see end olevat tuntud CryptoLocker viirus, ent erinevalt kuulsast ohust kasutab see viirus lihtsat XOR krüptsiooni . Kuigi spetsialistid väidavad, et see on väga lihtsasti dekrüpteeritav, on viiruse levimise viisid endiselt saladuste loori taga. Igal juhul üritab viirus pärast süsteemi sattumist lukustada kõik potentsiaalselt olulised dokumendid – selle jaoks krüpteeritakse failid sümmeetriliste algoritmidega ning lisatakse failile juurde laiendus .CryptoTorLocker2015! Sarnaselt teistele krüptoviirustele esitatakse oma nõudmised HOW TO DECRYPT FILES.txt faili abil.

Your important files strong encryption RSA-2048 produces on this computer:Photos,Videos,documents,usb disks etc.Here is a complete list of encrypted files,and you can personally verify this.CryptoTorLocker2015! which is allow to decrypt and return control to all your encrypted files.To get the key to decrypt files you have to pay 0.5 Bitcoin 100$ USD/EUR.
Just after payment specify the Bitcoin Address.Our robot will check the Bitcoin ID and when the transaction will be completed, you’ll receive activation,Purchasing Bitcoins,Here our Recommendations 1. Localbitcoins.com This is fantastic service,Coinbase.com Exchange,CoinJar =Based in Australia,We Wait In Our Wallet Your Transaction
WE GIVE YOU DETAILS! Contact ME if you need help My Email = information@jupimail.com AFTER YOU MAKE PAYMENT BITCOIN YOUR COMPUTER AUTOMATIC DECRYPT PROCEDURE START! YOU MUST PAY Send 0.5 BTC To Bitcoin Address: 1KpP1YGGxPHKTLgET82JBngcsBuifp3noW

Viiruse autorid annavad ohvrile viis päeva aega, et tasuda neile 0,5 bitcoini, mis on umbes 450 USD-d. Pärast seda ilmub parooliaken. Kuna see viirus ei põhjusta operatsioonisüsteemile erilisi probleeme, võid sa lihtsalt oma failid krüpteerida veebis või kasutada dekrüpteerijat, mis on loodud Nathan Scotti poolt – tema ka leidis selle viiruse. Pea meeles, et programm on loodud kasutades mõningaid viiruste elemente, seega võivad mõned viirusetõrjed seda programmi blokeerida. CryptoTorLocker poolt pakutavat dekrüpteerijat ei tasuks osta – see ei ole üksnes mitte kasutu, vaid võib endaga kaasas kanda mingeid pahavaralisi kirjeid, mis võivad hiljem kaasa tuua uue tülika CryptoTorLocker’i rünnaku.

Kuidas see viirus levib?

See viirus hiilib seadmetesse mitmel erineval viisil. Üks nendest on rämpskirjade kasutamine – see on väga populaarne meetod, mida kasutades saadetakse viirus üheskoos võltside arvete või raportitega. Mõned krüptoviirused kasutavad nö tooret jõudu ja kasutavad operatsioonisüsteemi nõrkuseid või vananenud funktsioone, mis jätab mõningad sissepääsuteed küberohtude jaoks . Torrentid ja failijagamisdokumendid võivad sisaldada troojasid või ründevarasid. Oma turvaprogrammi uuendamine, regulaarne koopiate tegemine ja kahtlaste veebilehtede vältimine on meetodid, mis aitavad vältida CryptoTorLocker 2015 lunavaraviiruse rünnakut .

Kas viirust saab kiirelt eemaldada?

Kõige tõhusam meetod viiruse eemaldamiseks on nuhkvaratõrje nagu Reimage või Malwarebytes alla laadimine ja installeerimine. Mõlemad nendest programmidest on tõhusad nii nõrgemate kui ka võimsamate küberohtude nagu juurvarade, troojade, usside ja ründevarade tuvastamiseks ning eemaldamiseks. Pärast küberohu eemaldamist saad sa oma failid dekrüpteerida. Anname selle jaoks mõningaid juhiseid, mis võivad ka tulevikus kasulikud olla. Lõpuks rõhutame ka, et peaksid internetis lehitsedes olema ettevaatlik, sest lunavaraviirused võivad end peita isegi usaldusväärsetel veebilehtedel.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

CryptoTorLocker viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Eemalda CryptoTorLocker kasutades Safe Mode with Networking

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Safe Mode with Networking Valige 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Networking aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Samm 2: Eemaldage CryptoTorLocker

  Logige sisse oma nakatunud kontosse ja käivitage brauser. Laadige alla Reimage või muu legitiimne nuhkvara-vastane programm. Uuendage seda enne täielikku süsteemi skanneerimist ja eemaldage pahatahtlikud failid, mis kuuluvad Teie väljapressimiseks kasutatava tarkvara juurde ja viige CryptoTorLocker eemaldamine lõpule

Kui Teie väljapressimiseks kasutatav tarkvara blokeerib Safe Mode with Networking, siis proovige edasist meetodit.

Eemalda CryptoTorLocker kasutades System Restore

 • Samm 1: Taaskäivita oma arvuti kuni hetkeni Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikka Start Shutdown Restart OK.
  2. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis vajutage mitu korda F8, kuni ekraanile ilmub Advanced Boot Options.
  3. Valige nimekirjast Command Prompt Valige 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Vajutage nuppu Power Windows sisselogimisekraanil. Nüüd vajutage ja hoidke all klaviatuuril olevat nuppu Shift ja klikkake Restart..
  2. Nüüd valige Troubleshoot Advanced options Startup Settings ja lõpuks vajutage Restart.
  3. Kui Teie arvuti muutub aktiivseks, siis valige Enable Safe Mode with Command Prompt aknas Startup Settings. Valige 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Samm 2: Taastage oma süsteemi failid ja seaded
  1. Kui ilmub Command Prompt aken, siis sisestage cd restore ja klikkakeEnter. Sisestage 'cd restore' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  2. Nüüd tippige rstrui.exe ja vajutage uuesti Enter.. Sisestage 'rstrui.exe' ilma jutumärkidega ja vajutage 'Enter'
  3. Kui ilmub uus aken, siis klikkake Next ja valige taastamishetk enne seda, kui süsteemi infiltreerus CryptoTorLocker. Selle tegemise järel klikkake Next. Kui ilmub 'System Restore' aken, siis valige 'Next' Valige oma süsteemi taastamise hetk ja klikkake 'Next'
  4. Nüüd klikkake Yes oma süsteemi taastamiseks. Klikkake 'Yes' ja alustage süsteemi taastamisega
  Olles taastanud oma süsteemi seaded varasema kuupäevani, laadige alla ja skanneerige oma arvutit programmiga Reimage ja veenduge, et CryptoTorLocker eemaldamine on olnud edukas.

Boonus: Taastage oma andmed

Ülalnähtav juhend on mõeldud selleks, et aidata Teil oma arvutist eemaldada programm CryptoTorLocker. Taastamaks oma krüpteeritud faile, soovitame me kasutada detailset juhendit, mille on koostanud viirused.ee turvaeksperdid.

Kui Teie failid on krüpteeritud CryptoTorLocker poolt, siis võite Te nende taastamiseks kasutada mitmeid meetodeid.

Kasuta Data Recovery Pro-d CryptoTorLocker’i krüpteeritud failide taastamiseks

Data Recovery Pro on tuntud ja usaldusväärne programm, mis võib aidata dekrüpteerida mõningaid tähtsaid faile. Selle jaoks järgi neid samme:

 • Laadi Data Recovery Pro;
 • Järgige neid Data Recovery paigaldamise samme ja installeerige programm oma arvutisse;
 • Käivitage see ja skanneerige oma arvutit, et tuvastada CryptoTorLocker lunavara poolt krüpteeritud failid;
 • Taastage need.

ShadowExplorer’i eelised CryptoTorLocker’i poolt krüpteeritud failide taastamiseks

See meetod töötab operatsioonisüsteemi poolt automaatselt loodavate varikoopiate põhimõttel ning see võib aidata faile taastada.

 • Laadige alla Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Järgige Shadow Explorer paigaldusviisardit ja installeerige see rakendus oma arvutisse;
 • Käivitage progtamm ja valige vasakust ülemisest nurgast avanevast rippmenüüst oma krüpteeritud andmetega ketas. Vaadake seda, millised kaustad seal olemas on;
 • Klikkige parema hiireklahviga kaustal, mida soovite taastada ja valige “Export”. Te võite samuti valida, kuhu Te selle kausta taastada soovite.

Kasuta CryptoTorLocker dekrüpteerijat, et taastada krüpteeritud failid

Turvaeksperdid on loonud CryptoTorLocker’i dekrüpteerija, mida võib kasutada blokeeritud failide taastamiseks. Sa leiad selle siit.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit CryptoTorLocker ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-cryptotorlocker-ransomware-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes