Mis on close.js? Kas ma peaksin selle eemaldama?

Lucia Danes poolt - -

Kui ohtlik on close.js fail?

Close.js on ohtlik JavaScript fail, mis on tihedalt seotud Spora lunavaraviirusega. See fail vastutab lunavaraviiruse käivitamise eest sihtmärgiks olevas arvutis, seega on tegemist kogu viiruse toimimise väga olulise elemendiga. Tavaliselt peibutatakse ohvreid laadima seda faili oma arvutisse – seda tehakse erinevate e-kirjadega, milles väidetakse, et manuses olev fail on saadetud mõnelt valitsusasutuselt või mujalt. Kord, kui sa aga laadid endale selle manuse, potsatab close.js fail su operatsioonisüsteemi. Kui see käivitub, avab fail pahavara ja alustab krüpteerimisprotsessi. Vahel võib ohver samal ajal näha Wordi tõrkesõnumit, mis väidab, et fail on rikutud, aga samal ajal ründab lunavaraviirus juba faile.

Nagu sa võid eelnevast mõista, on close.js ohtlik fail, mis võib põhjustada väga palju kahju, krüpteerides sulle olulisi dokumente, pilte, audiofaile, videosid või andmestikke. Sa ei tohiks jätta sellist faili arvutisse ja lasta sellel muuta arvutit haavatavaks. Kui sa märkad, et Spora on juba su arvutisse pääsenud, peaksid sa koheselt arvutit skänneerima usaldusväärse viirusetõrje või pahavaratõrjega. Soovitame close.js fail ja Spora lunavaraviirus eemaldada Reimage abil. Võib juhtuda, et sa pead viirusetõrje kasutamiseks arvuti taaskäivitama režiimil “Safe Mode”, kuna taolised viirused võivad blokeerida viirusetõrjeid. Kui sa vajad rohkem abi viiruse ja close.js eemaldamisel, loe meie samm-sammulist juhendit siit.

Kuidas see fail mu arvutisse sai?

Close.js fail ilmub arvutisse siis, kui arvuti on nakatunud Spora lunavaraga. Viirus levib peamiselt pahavaraliste kirjamanuste kaudu, mis väidavad end olevat arved või muud Wordi või PDF’i failid. Ükskõik, kui tavaline ja turvaline fail ka ei tunduks, siis tegelikkuses on taolisel failil kaks erinevat laiendust, mistõttu on faili tegelik olemus peidetud. Kui ohver klõpsab failil, käivitab ta tegelikult pahavaralise close.js faili %TEMP% kataloogis. Tulemusena algab Spora viiruse krüpteerimisprotsess, mida sa ei märka enne, kui proovid mõnda nakatunud faili avada. Kui sa soovid vältida lunavaraviiruste rünnakut, pead sa olema väga ettevaatlik e-kirjade saamisel ning sa ei tohiks kunagi kiirustada manuste avamisega. Veendu, et kiri on tulnud saatjalt, keda sa tead ja usaldad!

Kuidas eemaldada close.js arvutist?

Rõhutame, et close.js faili eemaldamine ei lahenda põhiprobleemi. See fail on üks peamiseid märke, mis näitab, et arvuti on nakatunud lunavaraga. Selle faili kustutamine ei peata su failide krüpteerimist ega teisi Spora pahatahtlikke toiminguid. Me ei soovita kustuta selliseid ohtlikke küberohte käsitsi, kuna taolised viirused kasutavad mitmeid tehnikaid selleks, et oma eemaldamist ennetada. Sa peaksid pigem skänneerima oma arvutit professionaalse pahavaratõrjega nagu Reimage või Malwarebytes Malwarebytes, kustutamaks Spora ja sellega seonduvad failid. Sinu valitud turvaprogramm eemaldab ka close.js faili su arvutist.

otsus - faili staatus:
ohtlik fail
Nõu Kui Teie arvuti tundub aeglane või kannatate soovimatute reklaamide ja tundmatutele veebilehtedele ümbersuunamise all, siis me tungivalt soovitame, et Te skanneeriksite oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. Vii läbi mõned Tasuta skanneerimistestid ja kontrolli süsteemi soovimatute rakenduste suhtes, mis võivad olla vastutavad nende probleemide eest.
Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise saadaoleva nuhkvara-vastase tarkvara, nõustute Te meie privaatsuspoliitika ja kasutuskokkuleppega
tee seda kohe!
Lae alla
Problem diagnosis program Rahulolu
garantii
Lae alla
Problem diagnosis program Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tööriist oma süsteemi skanneerimiseks võimalike ohtude ja halva tarkvara eest. Toote prooviversioon leiab üles süsteemis esinevad ohtlikud rakendused.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Malwarebytes

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/file-close-js.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes


Failid
Tarkvara
Võrdle