Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Chumsearch.com (Eemaldamise juhend) - uuendatud Jan 2020

Julie Splinters poolt - -   Chum Search | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kuidas Chumsearch.com viirus levib?

Chumsearch.com

Chumsearch.com on brauserikaaperdaja, mis suudab manipuleerida arvutikasutaja veebilehitsejaga ilma, et kasutaja seda isegi märkaks. Sellest hoolimata vajab see soovimatu programm kasutajapoolseid toiminguid, et operatsioonisüsteemile ligi pääseda. Kui sind huvitab, kuidas Chum Search levib ja kuidas seda vältida, siis see artikkel annab selle kohta rohkem infot.

Me soovitame seda PUP-kategooriasse kuuluvat programmi igal juhul vältida, kuna see suudab hõlpsalt jälgida su veebitegevusi, suunata su veebilehitsejat sponsoreeritud veebilehtedele ning tekitada sulle mitmeid muid probleeme. Lisaks tundub, et programm on seotud Trovigo.com viirusega ja Trovi.com lehega, mis on tekitanud paljudele arvutikasutajatele probleeme. Kui sa soovid ChumSearch.com’i oma arvutist eemaldada, kasuta Reimage Reimage Cleaner tarkvara.

PUP-kategooriasse kuuluvaid programme jagatakse tavaliselt tasuta programmidega koos, seega on oluline, et sa laadiksid programme alla väga hoolikalt. Iga kord, kui sa laadid alla mõne programmi, pead sa veenduma, kas tegemist on ükskiku programmiga või programmipakiga. Seda näed sa installeerimisviisardis. Kui viisard avaneb, ära kiirusta ning loe kasutustingimusi ja privaatsuspoliitikat, saamaks teada, millega täpselt sa nõustud.

Teine oluline samm on installeerida korralikult. Sa usaldad tavaliselt “Recommended” ehk soovitatud sätteid, eks? Neid ei tohiks kindlasti usaldada, sest just selle valiku taga peidavad end lisaprogrammid nagu brauserikaaperdajad, reklaamvara ja kahtlased lisarakendused ning pluginad. Ära riski ning vali installeerides Advanced või Custom seaded ning vaata üle, mida sa täpselt alla laadid. Kui sa märkad nimistus mõnda kahtlast programmi, võta selle juurest ära linnuke või tee märkekast tühjaks, kuna muidu riskid soovimatu programmi alla laaimisega. 

Chumsearch.com

Milliseid probleeme võib see viirus tekitada?

Kui see tüütu parasiit on su arvutisse sattunud, hakkab ta su brauserit häirima mitmel viisil. Esmalt muudab viirus su brauseri avaleheks Chum Search lehe ning seab selle ka vaikimisi otsingumootoriks. See tähendab, et iga kord, kui kasutaja üritab midagi otsida trükkides märksõna aadressiribale, viiakse kasutaja otsingutulemuste juurde.

Kuigi see otsingumootor näeb välja täiesti normaalne ja ei tekita kahtluseid, saavad programmi tegelikud kavatsused selgeks kohe, kui oled üritanud midagi otsida. Enamus Chumsearch.com otsingutulemusi on petturlikud ja viitavad kahtlastele veebilehtedele.

Selle otsingumootori eesmärk on reklaamida sponsoreeritud pakkumisi ja teenida iga lingikliki pealt raha, ent sa ei tohiks neid reklaamitud teenuseid ja lehti usaldada. Sa ei saa ka kunagi olla kindel selles, millisele lehele sind suunatakse – sind võidakse suunata Trovigo.com või Trovi.com lehele või mõnele muule kummalisele leheküljele, mis on väga salakavalalt peidetud programmi privaatsuspoliitika tingimustesse: 

Chumsearch.com

Me soovitame sellest otsingumootorist eemale hoida, vältimaks probleeme ning soovitame selle brauserikaaperdaja eemaldada arvutist nii kiiresti kui võimalik. Seda saad sa teha nuhkvaratõrje abil või käsitsi. Käsitsi eemaldades ei pea sa laadima juurde ühtegi uut programmi, ent pea meeles, et korralik turvatarkvara aitab su arvutit kaitsta ka tulevikus, seega sa peaksid kindlasti mõtlema sellise programmi hankimise peale. 

Chumsearch.com eemaldamise meetodid

Me usume, et sa soovid selle tüütu programmi arvutist eemaldada nii kiiresti kui saad. Õnneks ei ole Chumsearch.com viirus eriti keeruline ning selle eemaldamine on lihtne. Sa pead selle kaaperdaja arvutist üles otsima ja kustutama, selle jaoks on postituse allosas ka juhised. Kui sa soovid lisaks Chumsearch.com’i eemaldamisele oma arvutit ka tulevikus kaitsta, soovitame laadida Reimage Reimage Cleaner või mõne muu usaldusväärse nuhkvara/pahavaratõrje programmi. 

Kui sul on selle või mõne teise arvutiparasiidi kohta küsimusi, saada meile kindlasti teade. Täida ära kontaktivorm, mille leiad meie kontaktilehelt ning selgita oma probleemi – meie klienditugi aitab sind meeleldi. Sa võid ka jätta selle postituse alla kommentaari ja jagada oma kogemusi Chumsearch.com’i eemaldamisega seoses.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Chumsearch.com manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-chumsearch-com.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes