Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Chrominio Message Center viirus (Eemaldamise juhend) - Õpetus

Lucia Danes poolt - - | Liik: Reklaamvara

Chrominio viirus on hüpikakenteade, mis pakub kahtlase programmi laadimist

Chrominio Message Center viirus

Chrominio Message Center viirus on reklaamvara ning üks Chromium viiruse versioone. Võlts hüpikaken näitab sõnumit, milles utsitakse kasutajat uuendama Chromiumit. Ohver suunatakse seejärel kahtlasele veebilehele, mis reklaamib võltsi tarkvara nagu optimeerimistööriistu, pluginaid, tööriistaribasid, brauserilaiendusi ja muud taolist. Lisaks võib Chrominio viirus näidata mitmesugust sponsoreeritud sisu, näidates petturlikke otsingutulemusi või näidates reklaame, mis on paigaldatud otse Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi või mõnda teise brauserisse ning mis võivad kasutaja suunata ohtlikule veebilehele.

Nimi Chrominio Message Center viirus; Chrominio viirus
Seotud programmiga Chromium viirus
Liik Reklaamvara
Ohutase Keskmine. Võib laadida võltse programme, aga ei kahjusta süsteemi otseselt
Sümptomid Näitab hüpikakendes reklaame, mis soovitavad osta võltse programme
Levimine Tarkvarapakid, pahavaralised veebilehed, hüpikakendes olevad reklaamid
Eemaldamine PUP-i eemaldamiseks on parim tööriist Reimage Reimage Cleaner

Google'i foorumites on mitmeid postitusi, kus kurdetakse kahtlase Chrominio sõnumi üle. Näiteks küsitakse teemades, kas Chrominio Message Center on Google'i tehtud. On selge, et kasutajad on segaduses selle üle, kas Google ja Chrome on seotud selle võltsi programmiga. Me võime kinnitada, et Google ei ole asjaga seotud ning nendel võltsidel teavitustel pole midagi pistmist selle tunnustatud ettevõttega. Lisaks on kasutajad öelnud, et pahavaratõrjega skänneerides ilmnes palju probleeme ja peatselt pärast seda eemaldasid nad reklaamvara.

Tüütu Chrominio Message Center teavitus võib ilmuda igal ajal brausimisseansi jooksul. Kuna hüpikaken ilmub ootamatult ja kasutab Chromiumi (legitiimne, avatud brausimistööriist, mille loojaks on Google) legitiimseid logosid, on kasutajad segaduses ja arvavad, et tegemist on ehtsa sõnumiga. Aknal pole “X” nuppu selle sulgemiseks ning ainus saadaval olev valik on “Configure”. 

Hüpikaknas on näha järgmist sõnumit:

Chromino Message Center
New Chromium version is available
Would you like to install the latest version?
[configure] button

Kui kasutaja klõpsab nupul “Configure”, palutakse neil kas sisestada oma isikuandmed nagu nimi, e-posti aadress või isegi pangaandmed, või pakutakse neile võltsi tarkvara, mis on täiesti kasutu. Lisaks võivad kasutajad kogemata tellida ebavajalikud teenused ning nende krediitkaardilt võetakse raha (tüüpiliselt umbes $50 läheduses) igakuiselt või isegi iganädalaselt. Kahjuks ei taju ohvrid, kuidas selline asi juhtuda sai. Seepärast tuleb olla internetis hoolikas – õpi, kuidas pettuseid ära tunda.

Chrominio Message Center reklaamvara
Chrominio Message Center viirus on programm, mis näitab mitmesuguseid petturlikke sõnumeid

Chrominio viirus loodi ühel eesmärgil – teenida käivet süütute kasutajate pealt. Iga kord, kui kasutajat peibutatakse laadima kahtlast rakendust, saab reklaamvara looja rahalist kasu. Sellist skeemi kutsutakse tasu-installatsiooni-kohta ning see on kasulik tarkvaraloojatele ja reklaamvara autoritele. Seepärast ei tasu Chrominio Message Center viiruse eemaldamisega viivitada, ära lase petturitel teenida raha sinu halvenenud brausimiskogemuse pärast.

 

Reklaamvaraprogrammid koguvad tavaliselt erinevaid isikustamata andmeid (mõnel juhul võib mõni kahtlane tarkvara koguda ka tundlikke andmeid – turbeeksperdid kutsuvad neid programme nuhkvaradeks) ning Chrominio Message viirus pole mingi erand. Programm võib:

  • jälgida sinu tegevusi Twitteris või mujal sotsiaalmeedias;
  • pääseda ligi sinu otsinguajaloole ja kontrollida, milliseid pakkumisi sa eelistad;
  • vaadata, milliseid filme, mänge ja muusikat sa eelistad;
  • näha informatsiooni sinu internetipakkuja ja sinu IP-aadressi kohta.

Neid andmeid kasutatakse hiljem reklaamitegevuse jaoks. Virusai.lt tiim rõhutab, et sisulooja loob, kohandab ja muudab oma sisu vastavalt sinu eelistustele, eesmärgiga sind haneks tõmmata. Niiviisi tagavad reklaamijad, et sa ostad enda lemmiktooteid nende kaudu, selle asemel, et suunduda usaldusväärse müüja juurde.

Sa peaksid Chrominio viiruse eemaldama oma arvutist üheskoos kõigi selle komponentidega. Parim viis selle jaoks on kasutada programmi Reimage Reimage Cleaner või mõnda muud pahavaratõrjet. Need professionaalsed programmid suudavad skänneerida tervet süsteemi ning eemaldavad igasugused ohud, nende hulgas reklaamvara, mille oled enese teadmata alla laadinud.

Chrominio viirus

Chrominio Message Center võib end peita tarkvarapaki sees

Potentsiaalselt soovimatud programmid on loodud selle loojate kasuks, mitte kasutajate kasuks. Reklaamvara ohvrid ei sisesta oma seadmesse teadlikult soovimatuid reklaame, mis neid kollitavad terve päev – see ei meeldiks mitte kellelegi. Seetõttu kasutavad kahtlaste programmide autorid tarkvarapakke selleks, et jõuda võimalikult paljude arvutiteni.

Tänu sellele turundustaktikale on võimalik vabavarade ja jagatud tarkvarade juurde lisada lisakomponente ning peita neid Advanced või Custom installeerimisrežiimi alla. On väga tavaline, et kasutajad ei pane väga tähele vabavara laadimisel, kuna nad tahavad programmi võimalikult kiiresti alla laadida. Seetõttu valivad kasutajad alati Recommended või Quick laadimisrežiimi, mistõttu satubki reklaamvara või mõni muu PUP arvutisse. 

Pärast Advanced sätete valimist veendu, et sa võtaksid ära linnukese kõikide optimeerimistööriistade, brauserilaienduste, PDF-i loojate ja muude kahtlaste rakenduste juurest. Me kinnitame, et enamus pakutavaid programme on kasutud ning täidavad sinu arvutit üksnes rämpsuga.

Chrominio Message Center viiruse eemaldamine

Selleks, et Chrominio viirus korralikult eemaldada, peaksid kasutama professionaalset pahavaratõrjet ning tegema arvutile täieliku skänneeringu. Tänu sellele leiad hõlpsalt üles kõik komponendid, mis reklaamvara võis paigaldada ning saad need kiirelt eemaldatud.

Chrominio Message võlts teavitus

Kui sa oled arvutitega sinasõber, võid proovida Chrominio Message Centeri käsitsi eemaldamist. See meetod võitab pisut rohkem aega ning vajab ka äärmist tähelepanu. Pärast reklaamvara eemaldamist pead veenduma, et kõik brauseri sätted on vaikimisi variandi peal, kuna mõned PUP-id võivad sätteid muuta. Lehitse allapoole, et näha, kuidas oma paigaldatud brauserid tagasi vaikimisi sätete peale lülitada.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Chrominio Message Center viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-chrominio-message-center-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes