Raskusaste:  
  (10/100)

Chrominio Message Center viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Lucia Danes poolt - - | Liik: Reklaamvara

Chrominio viirus on hüpikakenteade, mis pakub kahtlase programmi laadimist

Chrominio Message Center virus

Chrominio Message Center viirus on reklaamvara ning üks Chromium viiruse versioone. Võlts hüpikaken näitab sõnumit, milles utsitakse kasutajat uuendama Chromiumit. Ohver suunatakse seejärel kahtlasele veebilehele, mis reklaamib võltsi tarkvara nagu optimeerimistööriistu, pluginaid, tööriistaribasid, brauserilaiendusi ja muud taolist. Lisaks võib Chrominio viirus näidata mitmesugust sponsoreeritud sisu, näidates petturlikke otsingutulemusi või näidates reklaame, mis on paigaldatud otse Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi või mõnda teise brauserisse ning mis võivad kasutaja suunata ohtlikule veebilehele.

Nimi Chrominio Message Center viirus; Chrominio viirus
Seotud programmiga Chromium viirus
Liik Reklaamvara
Ohutase Keskmine. Võib laadida võltse programme, aga ei kahjusta süsteemi otseselt
Sümptomid Näitab hüpikakendes reklaame, mis soovitavad osta võltse programme
Levimine Tarkvarapakid, pahavaralised veebilehed, hüpikakendes olevad reklaamid
Eemaldamine PUP-i eemaldamiseks on parim tööriist Reimage

Google'i foorumites on mitmeid postitusi, kus kurdetakse kahtlase Chrominio sõnumi üle. Näiteks küsitakse teemades, kas Chrominio Message Center on Google'i tehtud. On selge, et kasutajad on segaduses selle üle, kas Google ja Chrome on seotud selle võltsi programmiga. Me võime kinnitada, et Google ei ole asjaga seotud ning nendel võltsidel teavitustel pole midagi pistmist selle tunnustatud ettevõttega. Lisaks on kasutajad öelnud, et pahavaratõrjega skänneerides ilmnes palju probleeme ja peatselt pärast seda eemaldasid nad reklaamvara.

Tüütu Chrominio Message Center teavitus võib ilmuda igal ajal brausimisseansi jooksul. Kuna hüpikaken ilmub ootamatult ja kasutab Chromiumi (legitiimne, avatud brausimistööriist, mille loojaks on Google) legitiimseid logosid, on kasutajad segaduses ja arvavad, et tegemist on ehtsa sõnumiga. Aknal pole “X” nuppu selle sulgemiseks ning ainus saadaval olev valik on “Configure”. 

Hüpikaknas on näha järgmist sõnumit:

Chromino Message Center
New Chromium version is available
Would you like to install the latest version?
[configure] button

Kui kasutaja klõpsab nupul “Configure”, palutakse neil kas sisestada oma isikuandmed nagu nimi, e-posti aadress või isegi pangaandmed, või pakutakse neile võltsi tarkvara, mis on täiesti kasutu. Lisaks võivad kasutajad kogemata tellida ebavajalikud teenused ning nende krediitkaardilt võetakse raha (tüüpiliselt umbes $50 läheduses) igakuiselt või isegi iganädalaselt. Kahjuks ei taju ohvrid, kuidas selline asi juhtuda sai. Seepärast tuleb olla internetis hoolikas – õpi, kuidas pettuseid ära tunda.

Chrominio viirus loodi ühel eesmärgil – teenida käivet süütute kasutajate pealt. Iga kord, kui kasutajat peibutatakse laadima kahtlast rakendust, saab reklaamvara looja rahalist kasu. Sellist skeemi kutsutakse tasu-installatsiooni-kohta ning see on kasulik tarkvaraloojatele ja reklaamvara autoritele. Seepärast ei tasu Chrominio Message Center viiruse eemaldamisega viivitada, ära lase petturitel teenida raha sinu halvenenud brausimiskogemuse pärast.

 

Reklaamvaraprogrammid koguvad tavaliselt erinevaid isikustamata andmeid (mõnel juhul võib mõni kahtlane tarkvara koguda ka tundlikke andmeid – turbeeksperdid kutsuvad neid programme nuhkvaradeks) ning Chrominio Message viirus pole mingi erand. Programm võib:

  • jälgida sinu tegevusi Twitteris või mujal sotsiaalmeedias;
  • pääseda ligi sinu otsinguajaloole ja kontrollida, milliseid pakkumisi sa eelistad;
  • vaadata, milliseid filme, mänge ja muusikat sa eelistad;
  • näha informatsiooni sinu internetipakkuja ja sinu IP-aadressi kohta.

Neid andmeid kasutatakse hiljem reklaamitegevuse jaoks. Virusai.lt tiim rõhutab, et sisulooja loob, kohandab ja muudab oma sisu vastavalt sinu eelistustele, eesmärgiga sind haneks tõmmata. Niiviisi tagavad reklaamijad, et sa ostad enda lemmiktooteid nende kaudu, selle asemel, et suunduda usaldusväärse müüja juurde.

Sa peaksid Chrominio viiruse eemaldama oma arvutist üheskoos kõigi selle komponentidega. Parim viis selle jaoks on kasutada programmi Reimage või mõnda muud pahavaratõrjet. Need professionaalsed programmid suudavad skänneerida tervet süsteemi ning eemaldavad igasugused ohud, nende hulgas reklaamvara, mille oled enese teadmata alla laadinud.

Chrominio virus

Chrominio Message Center võib end peita tarkvarapaki sees

Potentsiaalselt soovimatud programmid on loodud selle loojate kasuks, mitte kasutajate kasuks. Reklaamvara ohvrid ei sisesta oma seadmesse teadlikult soovimatuid reklaame, mis neid kollitavad terve päev – see ei meeldiks mitte kellelegi. Seetõttu kasutavad kahtlaste programmide autorid tarkvarapakke selleks, et jõuda võimalikult paljude arvutiteni.

Tänu sellele turundustaktikale on võimalik vabavarade ja jagatud tarkvarade juurde lisada lisakomponente ning peita neid Advanced või Custom installeerimisrežiimi alla. On väga tavaline, et kasutajad ei pane väga tähele vabavara laadimisel, kuna nad tahavad programmi võimalikult kiiresti alla laadida. Seetõttu valivad kasutajad alati Recommended või Quick laadimisrežiimi, mistõttu satubki reklaamvara või mõni muu PUP arvutisse. 

Pärast Advanced sätete valimist veendu, et sa võtaksid ära linnukese kõikide optimeerimistööriistade, brauserilaienduste, PDF-i loojate ja muude kahtlaste rakenduste juurest. Me kinnitame, et enamus pakutavaid programme on kasutud ning täidavad sinu arvutit üksnes rämpsuga.

Chrominio Message Center viiruse eemaldamine

Selleks, et Chrominio viirus korralikult eemaldada, peaksid kasutama professionaalset pahavaratõrjet ning tegema arvutile täieliku skänneeringu. Tänu sellele leiad hõlpsalt üles kõik komponendid, mis reklaamvara võis paigaldada ning saad need kiirelt eemaldatud.

Chrominio Message fake alert

Kui sa oled arvutitega sinasõber, võid proovida Chrominio Message Centeri käsitsi eemaldamist. See meetod võitab pisut rohkem aega ning vajab ka äärmist tähelepanu. Pärast reklaamvara eemaldamist pead veenduma, et kõik brauseri sätted on vaikimisi variandi peal, kuna mõned PUP-id võivad sätteid muuta. Lehitse allapoole, et näha, kuidas oma paigaldatud brauserid tagasi vaikimisi sätete peale lülitada.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Chrominio Message Center nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Chrominio Message Center viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Chrominio Message Center viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Plumbytes Anti-Malware
Me oleme testinud Plumbytes Anti-Malware efektiivsust Chrominio Message Center viirus eemaldamisel (2018-07-16)
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Chrominio Message Center viirus eemaldamisel (2018-07-16)
Hitman Pro
Me oleme testinud Hitman Pro efektiivsust Chrominio Message Center viirus eemaldamisel (2018-07-16)
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Chrominio Message Center viirus eemaldamisel (2018-07-16)

Chrominio Message Center viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-chrominio-message-center-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes