Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Chromesearch.win viirus (Eemaldamise juhend) - Dec 2017 uuendus

Jake Doevan poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Chromesearch.win — veel üks vilets Google Chrome järgitegija üritab kaaperdada brausereid

Chromesearch.win viiruse illustratsioon

Chromesearch.win kuulub selliste brauserikaaperdajate hulka, mis jäljendavad Google Chrome’i. See aga kaaperdab brauseri ära üsna kiirelt. Kusjuures, identseid kaaperdajaid on väga palju, nende seas on näiteks Chromesearch.today, Clean My Chrome, Cleanserp jne. Kõik neist suudavad end sätestada vaikimisi otsingumootoriteks, et jätkata oma kahtlast tegevust.

LesVirus.fr küberturbeeksperdid märgivad, et ChromeSearch.win suudab algatada pärast Chrome brauseri kaaperdamist ka järgnevaid potentsiaalselt ohtlikke tegevusi:

  • Lisavad jälgimisküpsiseid, et koguda su brausimisharjumuste kohta andmeid;
  • Kasutavad saadud andmeid, et näidata su huvidele vastavaid reklaame;
  • Määravad http://chromesearch.win/ vaikimisi otsingumootoriks, uue vahelehe URL-iks ja avaleheks;
  • Ei lase sul lähtestada brauseri sätteid tagasi eelnevate sätete peale.

Lisaks faktile, et viirus jälgib su tegevusi ja võib koguda isikustamata andmeid, näitab see ka tüütuid reklaame, mis on meie arvates väga ebausaldusväärne. Uurijad hoiatavad, et brauserikaaperdaja loojad ei võta tavaliselt vastutust reklaamide eest, mida nad näitavad. Seega võib sponsoreeritud reklaamidel klõpsamine viia sind pahavarani ja teiste arvutiviirusteni.

Me soovitame Chromesearch.win eemaldada professionaalse turvaprogrammi abil või selle artikli allosas oleva juhise abil. Pane tähele, et kui sa viivitad brauserikaaperdaja eemaldamisega, võid sa sattuda olukorda, kus pead maha laadima ka hulga muid lisandunud tööriistaribasid ja brauserilaiendusi.

Chromesearch.win pilt
Chromesearch.win viirus loob tüütuid reklaame ja maskeerib end Google Chrome'ks.

Nagu sellest kõigest veel ei piisaks, kirjeldab Chrome Search end kui “otsingumootorit, mis austab su privaatsust”. Kui aga lugeda tähelepanelikult nende privaatsuspoliitikat, leiab punkti, mis räägib sellele väitele vastu:

When you explicit provide us with your personal information whether or not on our request such as your name, e-mail and / or address, Chrome Search will save this information. If you choose to refuse to provide the information or to remove the information, the possibility exist that you are limited in the use of the services of the Website.

Sellist petturlikku otsingumootorit ei tohiks taluda ning me soovitame soojalt sul samuti mitte kahelda ja Chromesearch.win-i eemaldada. Sa saad seda teha usaldusväärse nuhkvaratõrje nagu Reimage Reimage Cleaner või Malwarebytes abil.

Nipid, kuidas vältida potentsiaalselt soovimatu programmiga (PUP) nakatumist

Pole mingi saladus, et kahtlaste rakenduste levitamiseks pakitakse need kokku tavaliste programmidega, kuna nii saab rakenduse levimist suurendada. Sellisel viisil kasutatakse ära neid, kes ei pane tähele kõiki samme programmi laadimisel ja valivad installeerimisviisardis Recommended või Quick sätted.

Taolistes kiirlaadimise sätetes on potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP) installeerimine juba varasemalt märgitud ning ainult Custom/Advanced valikuga näed sa kogu infot lisaprogrammide kohta. Seepärast peaksid sa valima need sätted alati, kui laadid vabavara.

Viisid, kuidas Chromesearch.win pahavara oma arvutist eemaldada

Kui sa nuputad, kuidas Chromesearch.win eemaldada, siis selle jaoks on kaks võimalust: automaatne ja käsitsi. Automaatne eemaldamine on kõige turvalisem viis kaaperdaja eemaldamiseks, kuna see tuvastab ja kustutab kõik brauserilaiendused ja -pluginad, mis on seotud Chrome Search rakendusega. Tänu sellele saab su arvuti kaaperdajast vabaks vaid loetud minutite jooksul.

Mõned kasutajad soovivad Chromesearch.win-i eemaldada käsitsi. Selle jaoks oleme kokku pannud detailsed juhised, mis aitavad sul sellega toime tulla. Järgi juhiseid väga hoolikalt, sest valede failide eemaldamine võib su arvutit püsivalt kahjustada.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
Chromesearch.win viirus hetktõmmis
Chromesearch.win viirus hetktõmmisChromesearch.win viirus hetktõmmisChromesearch.win viirus hetktõmmis

Chromesearch.win viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-chromesearch-win-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes