Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning (Eemaldamise juhised) - Feb 2018 uuendus

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

“This website has been reported as unsafe” on petturlik hüpikaken, mis reklaamib kahtlast programmi

"This website has been reported as unsafe" viirus

“This site has been reported as unsafe” on võlts hüpikaknateade, mida levitavad petturid, kelle eesmärk on müüa AV Security Suite pahavara. Hüpikaken, mis annab teada nagu veebileht oleks ebaturvaline, on hiljuti kategoriseeritud tehnilise toe pettuste alla , kuna see imiteerib brauseriprobleeme, üritades petta vähem kogenud kasutajaid oma raha kulutama.

Vahel võivad pahatahtliku tarkvara teavitusega veebilehed paluda ohvril helistada tehnikule ja lubada tehnikul oma seade korda teha kaugjuhtimise teel. Järgmisel korral võid aga näha teavitust, mis utsitab sind ostma võltsi parandusprogrammi. Need pealetükkivad teavitused hüppavad ekraanil igal ajal veebis lehitsedes ning isegi, kui need ei tõmba sind orki ega hirmuta sind, segavad need brausimiskogemust. 

“This website has been reported as unsafe” ja teised sarnased tehnilise toe pettuse hüpikaknad on hetkel ühed kõige populaarsemad meetodid küberkurjategijate hulgas, kuna neid on üsna lihtne levitada üheskoos reklaamvaraga . Seepärast peaksid sa meeles hoidma, et kui sa tahad eemaldada “This website has been reported as unsafe” teavitused, pead sa otsima oma arvutist üles ka reklaamipõhise PUP-i. Programmid nagu Reimage Reimage Cleaner aitavad sul üles leida kahjuliku tarkvaraga kirjed kiirelt ja tõhusalt. 

Kui sa oled juba laadinud endale AV Security Suite programmi, ei tohiks sa seda rohkem kasutada ning peaksid selle arvutist koheselt eemaldama. Ära lase end petta! Kui see pahavara käivitada, avab see oma skännerid ja teeskleb olevat usaldusväärne viirusetõrje. Skänneeringu protsess, hoiatusteated ja aruanded on aga kõik võltsid. Kurjategijad loovad neid teavitusi selleks, et peibutada naiivseid kasutajaid arvama, et nende arvutis on troojad, nuhkvara, lunavara ja misiganes muu ning niiviisi loodetakse, et kasutaja ostab võltsi programmi litsentsi. See programm ei suuda aga kohe kindlasti peatada veebilehe hoiatusteateid ega ühtegi muud soovimatut tegevust. 

Enne, kui klõpsad teavitusel, mis ütleb, et veebileht pole turvaline, pea meeles, et enamus taoliseid teavitusi on võltsid ning neid võidakse kasutada selleks, et levitada reklaamvara, brauserikaaperdajaid, troojasid, lunavara ja muud pahavara. 

"This website has been reported as unsafe" viirus
Teavituskast, mis annab teada, et "This website has been reported as unsafe" ehk veebileht pole turvaline, on võlts ning viitab sellele, et su arvutis võib olla reklaamviirus. Sa näed pettuse näiteid ülalpool.

Võltsteavitused kaaperdavad arvuti koos reklaamvaraga

On mitmeid meetodeid, mida kasutatakse petturite poolt selleks, et näidata Safari veebilehel hoiatusi. Seda teavitust võidakse näidata kohe pärast seda, kui sinu süsteemi on installeeritud reklaamvara tüüpi programm. Kui see on juhtunud, paigutab reklaamvara veebibrauserisse laienduse ja hakkab näitama eelnevalt loodud reklaame. 

Seepärast võid sa märgata, et sul on peaaegu võimatu brausida ringi ilma, et safari hoiatusteavitus ekraanile ei hüppaks. Need ebaturvalised reklaamid saavad Internet Explorerist, Mozilla Firefoxist või Google Chrome veebibrauseritest eemaldatud siis, kui eemaldada ka PUP, millega need reklaamid on koos arvutisse tekkinud. Kõige lihtsam viis selle tegemiseks on laadida usaldusväärne viirusetõrje ja skänneerida sellega kogu arvuti süsteemi. 

Lisaks peaksid sa kontrollima, milliseid vabavarasid oled oma arvutisse laadinud, sest olemas on rohkelt erinevaid tasuta programme, mis on seotud reklaamvara ja brauserikaaperdajate levitamisega . Nende lisakomponentide nägemiseks vali alati vabavara laadimisel “Custom” või “Advanced” sätted ning võta ära linnuke kõikidest märkekastidest, millega sa muidu nõustuksid laadima brauseripluginaid, laiendusi ja tööriistaribasid.

Eksperdid soovitavad “This website has been reported as unsafe” nakkus eemaldada automaatselt

Kui “This website has been reported as unsafe” viirus on kaaperdanud arvutisüsteemi, näed sa seda hoiatust seni, kuni sa eemaldad arvutist reklaamvara. Selle tegemiseks soovitame hankida usaldusväärse ja professionaalse viirusetõrje. 

Sa võid “This website has been reported as unsafe” reklaamid eemaldada ka käsitsi. Sel juhul pead sa üles leidma reklaamvara, mis on seotud safari hoiatusteadetega. Vaata hiljuti installeeritud programmide nimekirja ning kustuta kõik programmid, mille laadimist sa ei mäleta. Nii saad “This website has been reported as unsafe” viirusest lahti ka käsitsi. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

This website has been reported as unsafe browser warning manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-this-website-has-been-reported-as-unsafe-browser-warning.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes