Raskusaste:  
  (10/100)

Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

“This website has been reported as unsafe” on petturlik hüpikaken, mis reklaamib kahtlast programmi

This website has been reported as unsafe virus

“This site has been reported as unsafe” on võlts hüpikaknateade, mida levitavad petturid, kelle eesmärk on müüa AV Security Suite pahavara. Hüpikaken, mis annab teada nagu veebileht oleks ebaturvaline, on hiljuti kategoriseeritud tehnilise toe pettuste alla , kuna see imiteerib brauseriprobleeme, üritades petta vähem kogenud kasutajaid oma raha kulutama.

Vahel võivad pahatahtliku tarkvara teavitusega veebilehed paluda ohvril helistada tehnikule ja lubada tehnikul oma seade korda teha kaugjuhtimise teel. Järgmisel korral võid aga näha teavitust, mis utsitab sind ostma võltsi parandusprogrammi. Need pealetükkivad teavitused hüppavad ekraanil igal ajal veebis lehitsedes ning isegi, kui need ei tõmba sind orki ega hirmuta sind, segavad need brausimiskogemust. 

“This website has been reported as unsafe” ja teised sarnased tehnilise toe pettuse hüpikaknad on hetkel ühed kõige populaarsemad meetodid küberkurjategijate hulgas, kuna neid on üsna lihtne levitada üheskoos reklaamvaraga . Seepärast peaksid sa meeles hoidma, et kui sa tahad eemaldada “This website has been reported as unsafe” teavitused, pead sa otsima oma arvutist üles ka reklaamipõhise PUP-i. Programmid nagu Reimage aitavad sul üles leida kahjuliku tarkvaraga kirjed kiirelt ja tõhusalt. 

Kui sa oled juba laadinud endale AV Security Suite programmi, ei tohiks sa seda rohkem kasutada ning peaksid selle arvutist koheselt eemaldama. Ära lase end petta! Kui see pahavara käivitada, avab see oma skännerid ja teeskleb olevat usaldusväärne viirusetõrje. Skänneeringu protsess, hoiatusteated ja aruanded on aga kõik võltsid. Kurjategijad loovad neid teavitusi selleks, et peibutada naiivseid kasutajaid arvama, et nende arvutis on troojad, nuhkvara, lunavara ja misiganes muu ning niiviisi loodetakse, et kasutaja ostab võltsi programmi litsentsi. See programm ei suuda aga kohe kindlasti peatada veebilehe hoiatusteateid ega ühtegi muud soovimatut tegevust. 

Enne, kui klõpsad teavitusel, mis ütleb, et veebileht pole turvaline, pea meeles, et enamus taoliseid teavitusi on võltsid ning neid võidakse kasutada selleks, et levitada reklaamvara, brauserikaaperdajaid, troojasid, lunavara ja muud pahavara. 

Võltsteavitused kaaperdavad arvuti koos reklaamvaraga

On mitmeid meetodeid, mida kasutatakse petturite poolt selleks, et näidata Safari veebilehel hoiatusi. Seda teavitust võidakse näidata kohe pärast seda, kui sinu süsteemi on installeeritud reklaamvara tüüpi programm. Kui see on juhtunud, paigutab reklaamvara veebibrauserisse laienduse ja hakkab näitama eelnevalt loodud reklaame. 

Seepärast võid sa märgata, et sul on peaaegu võimatu brausida ringi ilma, et safari hoiatusteavitus ekraanile ei hüppaks. Need ebaturvalised reklaamid saavad Internet Explorerist, Mozilla Firefoxist või Google Chrome veebibrauseritest eemaldatud siis, kui eemaldada ka PUP, millega need reklaamid on koos arvutisse tekkinud. Kõige lihtsam viis selle tegemiseks on laadida usaldusväärne viirusetõrje ja skänneerida sellega kogu arvuti süsteemi. 

Lisaks peaksid sa kontrollima, milliseid vabavarasid oled oma arvutisse laadinud, sest olemas on rohkelt erinevaid tasuta programme, mis on seotud reklaamvara ja brauserikaaperdajate levitamisega . Nende lisakomponentide nägemiseks vali alati vabavara laadimisel “Custom” või “Advanced” sätted ning võta ära linnuke kõikidest märkekastidest, millega sa muidu nõustuksid laadima brauseripluginaid, laiendusi ja tööriistaribasid.

Eksperdid soovitavad “This website has been reported as unsafe” nakkus eemaldada automaatselt

Kui “This website has been reported as unsafe” viirus on kaaperdanud arvutisüsteemi, näed sa seda hoiatust seni, kuni sa eemaldad arvutist reklaamvara. Selle tegemiseks soovitame hankida usaldusväärse ja professionaalse viirusetõrje. 

Sa võid “This website has been reported as unsafe” reklaamid eemaldada ka käsitsi. Sel juhul pead sa üles leidma reklaamvara, mis on seotud safari hoiatusteadetega. Vaata hiljuti installeeritud programmide nimekirja ning kustuta kõik programmid, mille laadimist sa ei mäleta. Nii saad “This website has been reported as unsafe” viirusest lahti ka käsitsi. 

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara This website has been reported as unsafe browser warning nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Märkus: Vajalik on kasutaja sekkumine tähendab, et üks või kõik eemaldusprogrammid olid ebaedukad parasiidi eemaldamisel ilma kasutaja poolse sekkumiseta, palun tutvu meie eemaldamisjuhiste manuaaliga allpool

Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline manuaalne eemaldamine

Sule protsessid
[random].exe

Kustuta registrikirjed
HKEY_CURRENT_USERSoftwareavsoft

HKEY_CURRENT_USERSoftwareavsuite

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREavsoft

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREavsuite

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerDownload "RunInvalidSignatures" = "1"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerPhishingFilter "Enabled" = "0"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings "ProxyOverride" = ""

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings "ProxyServer" = "http=127.0.0.1:1041"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAssociations "LowRiskFileTypes" = ".exe"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAttachments "SaveZoneInformation" = "1"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun ""

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun ""

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings "ProxyEnable" = "1"

Kustuta failid:
[random].exe

Kustuta registrid:
%UserProfile%Local SettingsApplication Data[random]

This website has been reported as unsafe browser warning manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning süsteemidest Windows

Eemalda “This website has been reported as unsafe” reklaamvara oma seadmest käsitsi, järgides artikli allosas olevaid juhiseid:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri This website has been reported as unsafe browser warning ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi This website has been reported as unsafe browser warning või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles This website has been reported as unsafe browser warning või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning Internet Explorer (IE) juurest

Kustuta kõik laiendused, pluginad ja muu, mille võis “This website has been reported as unsafe” viirus sinu brauserisse poetada ja jätka järgnevate sammudega:

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles This website has been reported as unsafe browser warning ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et This website has been reported as unsafe browser warning eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks This website has been reported as unsafe browser warning Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning Mozilla Firefox (FF) juurest

PUP-ist vabanemine on lihtne. Sa pead lihtsalt teadma, mida otsid ja kuidas seda eemaldada. Meie eksperdid on loonud detailsed juhised, mis aitavad sul sellega toime tulla. 

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali This website has been reported as unsafe browser warning ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii This website has been reported as unsafe browser warning eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali This website has been reported as unsafe browser warning ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii This website has been reported as unsafe browser warning eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage This website has been reported as unsafe browser warning Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles This website has been reported as unsafe browser warning või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia This website has been reported as unsafe browser warning eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes