Raskusaste:  
  (10/100)

Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

“This website has been reported as unsafe” on petturlik hüpikaken, mis reklaamib kahtlast programmi

This website has been reported as unsafe virus

“This site has been reported as unsafe” on võlts hüpikaknateade, mida levitavad petturid, kelle eesmärk on müüa AV Security Suite pahavara. Hüpikaken, mis annab teada nagu veebileht oleks ebaturvaline, on hiljuti kategoriseeritud tehnilise toe pettuste alla , kuna see imiteerib brauseriprobleeme, üritades petta vähem kogenud kasutajaid oma raha kulutama.

Vahel võivad pahatahtliku tarkvara teavitusega veebilehed paluda ohvril helistada tehnikule ja lubada tehnikul oma seade korda teha kaugjuhtimise teel. Järgmisel korral võid aga näha teavitust, mis utsitab sind ostma võltsi parandusprogrammi. Need pealetükkivad teavitused hüppavad ekraanil igal ajal veebis lehitsedes ning isegi, kui need ei tõmba sind orki ega hirmuta sind, segavad need brausimiskogemust. 

“This website has been reported as unsafe” ja teised sarnased tehnilise toe pettuse hüpikaknad on hetkel ühed kõige populaarsemad meetodid küberkurjategijate hulgas, kuna neid on üsna lihtne levitada üheskoos reklaamvaraga . Seepärast peaksid sa meeles hoidma, et kui sa tahad eemaldada “This website has been reported as unsafe” teavitused, pead sa otsima oma arvutist üles ka reklaamipõhise PUP-i. Programmid nagu Reimage aitavad sul üles leida kahjuliku tarkvaraga kirjed kiirelt ja tõhusalt. 

Kui sa oled juba laadinud endale AV Security Suite programmi, ei tohiks sa seda rohkem kasutada ning peaksid selle arvutist koheselt eemaldama. Ära lase end petta! Kui see pahavara käivitada, avab see oma skännerid ja teeskleb olevat usaldusväärne viirusetõrje. Skänneeringu protsess, hoiatusteated ja aruanded on aga kõik võltsid. Kurjategijad loovad neid teavitusi selleks, et peibutada naiivseid kasutajaid arvama, et nende arvutis on troojad, nuhkvara, lunavara ja misiganes muu ning niiviisi loodetakse, et kasutaja ostab võltsi programmi litsentsi. See programm ei suuda aga kohe kindlasti peatada veebilehe hoiatusteateid ega ühtegi muud soovimatut tegevust. 

Enne, kui klõpsad teavitusel, mis ütleb, et veebileht pole turvaline, pea meeles, et enamus taoliseid teavitusi on võltsid ning neid võidakse kasutada selleks, et levitada reklaamvara, brauserikaaperdajaid, troojasid, lunavara ja muud pahavara. 

Võltsteavitused kaaperdavad arvuti koos reklaamvaraga

On mitmeid meetodeid, mida kasutatakse petturite poolt selleks, et näidata Safari veebilehel hoiatusi. Seda teavitust võidakse näidata kohe pärast seda, kui sinu süsteemi on installeeritud reklaamvara tüüpi programm. Kui see on juhtunud, paigutab reklaamvara veebibrauserisse laienduse ja hakkab näitama eelnevalt loodud reklaame. 

Seepärast võid sa märgata, et sul on peaaegu võimatu brausida ringi ilma, et safari hoiatusteavitus ekraanile ei hüppaks. Need ebaturvalised reklaamid saavad Internet Explorerist, Mozilla Firefoxist või Google Chrome veebibrauseritest eemaldatud siis, kui eemaldada ka PUP, millega need reklaamid on koos arvutisse tekkinud. Kõige lihtsam viis selle tegemiseks on laadida usaldusväärne viirusetõrje ja skänneerida sellega kogu arvuti süsteemi. 

Lisaks peaksid sa kontrollima, milliseid vabavarasid oled oma arvutisse laadinud, sest olemas on rohkelt erinevaid tasuta programme, mis on seotud reklaamvara ja brauserikaaperdajate levitamisega . Nende lisakomponentide nägemiseks vali alati vabavara laadimisel “Custom” või “Advanced” sätted ning võta ära linnuke kõikidest märkekastidest, millega sa muidu nõustuksid laadima brauseripluginaid, laiendusi ja tööriistaribasid.

Eksperdid soovitavad “This website has been reported as unsafe” nakkus eemaldada automaatselt

Kui “This website has been reported as unsafe” viirus on kaaperdanud arvutisüsteemi, näed sa seda hoiatust seni, kuni sa eemaldad arvutist reklaamvara. Selle tegemiseks soovitame hankida usaldusväärse ja professionaalse viirusetõrje. 

Sa võid “This website has been reported as unsafe” reklaamid eemaldada ka käsitsi. Sel juhul pead sa üles leidma reklaamvara, mis on seotud safari hoiatusteadetega. Vaata hiljuti installeeritud programmide nimekirja ning kustuta kõik programmid, mille laadimist sa ei mäleta. Nii saad “This website has been reported as unsafe” viirusest lahti ka käsitsi. 

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara This website has been reported as unsafe browser warning nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Märkus: Vajalik on kasutaja sekkumine tähendab, et üks või kõik eemaldusprogrammid olid ebaedukad parasiidi eemaldamisel ilma kasutaja poolse sekkumiseta, palun tutvu meie eemaldamisjuhiste manuaaliga allpool

Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline eemaldamisel (2018-02-27)
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline eemaldamisel (2018-02-27)

Brauseri hoiatus: veebileht pole turvaline manuaalne eemaldamine

Sule protsessid
[random].exe

Kustuta registrikirjed
HKEY_CURRENT_USERSoftwareavsoft

HKEY_CURRENT_USERSoftwareavsuite

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREavsoft

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREavsuite

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerDownload "RunInvalidSignatures" = "1"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerPhishingFilter "Enabled" = "0"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings "ProxyOverride" = ""

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings "ProxyServer" = "http=127.0.0.1:1041"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAssociations "LowRiskFileTypes" = ".exe"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAttachments "SaveZoneInformation" = "1"

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun ""

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun ""

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings "ProxyEnable" = "1"

Kustuta failid:
[random].exe

Kustuta registrid:
%UserProfile%Local SettingsApplication Data[random]

This website has been reported as unsafe browser warning manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-this-website-has-been-reported-as-unsafe-browser-warning.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes