Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Amigo viirus (Eemaldamise juhend) - Aug 2017 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

Amigo reklaamvara võib brauseri kaaperdada ja suunata sind kahtlastele lehtedele

Amigo veebilehe ekraanitõmmis

Amigo on loodud Mail.Ru grupi poolt ning seda esitletakse kui võimsat veebilehitsejat, millel on sisseehitatud sotsiaalvõrgustikud. Kahjuks on sellel aga rohkem negatiivseid omadusi kui positiivseid ning seetõttu on see liigitatud potentsiaalselt soovimatu programmi alla.

Reklaamide toel tegutsev rakendus võtab eelkõige sihikule Vene keelt kõnelevad kasutajad. Tavaliselt levitatakse programmi “programmipakkide” kaudu, mis võimaldab kolmanda poolte rakendustel levida üheskoos vabavaraga, olles laadimisel üks “valikulistest programmidest”. Seetõttu võib see operatsioonisüsteemi sattuda ilma otseselt luba küsimata.

Kohe pärast edukat laadimist võib Amigo brauser välja vahetada Internet Exploreri, Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Safari või ükskõik, millise muu veebilehitseja, mis on vaikimisi brauseriks sätestatud. Sellele lisaks võib see hakata ümber suunama go.mail.ru domeenile, mis on ebausaldusväärne otsingumootor. Ole ettevaatlik ja väldi märksõnade otsimist sellega, kuna see võib sulle näidata manipuleeritud otsingutulemusi, mille seas on sponsoreeritud lingid ja reklaamid.

Go.mail.ru otsingumootor ei ole ainus, mis võib luua soovimatuid ümbersuunamisi, kuna seda võivad teha ka reklaamid, mis võivad su ekraanile hüpata brauseri kasutamise ajal. Kõige olulisem asi, mida sa pead meeles pidama, on Amigo reklaamide poolt promotud veebilehtede usaldusväärsus. On leitud, et brauser võib sponsoreerida nii usaldusväärseid kui ka kahtlaseid veebilehti, mille seas võib olla ka kahtlaste toimingutega seotud olevaid lehti.

Kui sa klõpsad reklaamil või kolmandate poolte linkidel, võib Amigo viirus sind suunata veebilehtedele, mis loodi pahavara levitamiseks või pettuste toimepanemiseks. Seepärast on küberkurjategijad loonud mitmeid trikke, kuidas saada kätte su delikaatsed isikuandmed või veenda sind alla laadima kahtlaseid programme.

Kõigele lisaks on seda brauseri süüdistatud ka kasutajate järel nuhkimises ja isikustamata andmete kogumises, seoses kasutaja brausimisharjumustega. Pea meeles, et see programm on lähedalt seotud kolmandate pooltega ja võib neile infot jagada, seega soovitame soojalt Amigo eemaldada ja sätestada vaikimisi veebilehitsejaks Google Chrome, Mozilla Firefox või Internet Explorer.

Selle artikli lõpust leiad ka juhised, kuidas käsitsi reklaamvara eemaldada. Soovitame sul aga pigem aega kokku hoida, skänneerides oma arvutit Reimage. See viirusetõrje eemaldab Amigo automaatselt sinu eest.

Pilt Amigo viirusest
Amigo on kahtlane brauser, mis võib vabavara kaudu arvutisse sattuda.

Kaaperdamine võib juhtuda, kui laadida vabavara või jagatud tarkvara valesti

Brauserit promotakse ametliku veebilehe kaudu ning seda saab sealt alla laadida. Sedasi laaditakse see programm aga väga harva, kuna seda ei leia niisama juhtumisi, kuna programm ei tundu piisavalt usaldusväärne, et seda kasutada teiste brauserite asemel.

Enamjaolt levitatakse seda vabavarade või jagatud tarkvarade nagu laadimishaldurite, PDF-loojate, meediapleierite, mängude jm kaudu, mida reklaamitakse agaralt populaarsetel veebilehtedel nagu download.com, softonic.com, soft32.com, cnet.com jne.

Sellist meetodit tuntakse “tarkvarapaki” nime all ning see on piisavalt petturlik, et inimesed laadiksid programmi märkamatult arvutisse. Selle vältimiseks pea meeles neid nippe alati, kui otsustad laadida alla vabavara:

  • vali Advanced/Custom installeerimine (Quick/Basic asemel),
  • loe tingimusi väga hoolikalt,
  • võta maha linnuke tingimuste kõrvalt, et eemaldada laadimisest Amigo või teised kahtlased rakendused.

Laadi Amigo viirus arvutist maha

Vaikimisi veebibrauseri lähtestamiseks pead sa kõigepealt eemaldama Amigo ja kõik seotud programmid nagu Search ProtectWebSparkleMyAllSearch jne. Selle tegemiseks võid järgida allpool olevaid juhiseid.

Kui sa otsustad reklaamvara käsitsi maha laadida, peaksid sa olema väga ettevaatlik. Mitmed programmid, failid ja laiendused võivad olla süsteemis peidus erinevates kohtades. On oluline kõik sellised kirjed kustutada, et reklaamid ja ümbersuunamised peatada ning saada tagasi kontroll oma brauseri üle.

Meenutame sulle, et Amigo automaatne eemaldamine kaitseb sind läbikukkumise eest. Laadi endale usaldusväärne pahavaratõrje, uuenda seda ja skänneeri süsteemi. See PUP laaditakse su arvutist maha mõne minutiga.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Amigo viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-amigo-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes