Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Amazon Assistant viirus (Eemaldamise juhend) - Dec 2017 uuendus

Gabriel E. Hall poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

Amazon Assistant viirus pakub laia valikut teenuseid ja kõnelusi selle usaldusväärsuse teemal

Pildil on näha Amazon Assistanti

Amazon Assistant viirus (tuntud ka kui Amazon Assistant aa.hta) tähendab brauserilaiendust, mis peaks väidetavalt aitama kasutajal leida parima ja soodsaima pakkumise. Kuigi tegemist ei ole tehniliselt võttes viirusega, tekitab see ikkagi IT-ekspertides kahtluseid, sest see võib olla seotud Amazoni viirusega. Kuigi tegemist on legitiimse programmiga, on võtmeprobleem selle turvalisuses.

See tööriist on olemuselt pigem nagu potentsiaalselt soovimatu programm (PUP). Isegi, kui see pakub sulle suuri allahindluseid, jälgib see su tegevusi internetis ja võib su andmeid saata oma partnerettevõtetele. Kui sa väärtustad oma privaatsust, on targem hoida eemale sellest laiendusest.

Samuti võib sul tekkida muid tõsiseid probleeme, kui sa üritad seda laiendust oma arvutist maha laadida. 

Alljärgnevas peatükis räägime teistest põhjustest, miks võib olla halb mõte seda laiendust kasutada. Seega, kui sa otsid võimalust, kuidas see laiendus eemaldada, laadi Amazon Assistant viirus kiirelt maha, kasutades selle jaoks programme Reimage Reimage Cleaner või Malwarebytes.

Kokkuvõte

Nimed Amazon Assistant, Amazon Assistant aa.hta, Amazon Browser Bar
Kategooria Potentsiaalselt soovimatud programmid (PUP)
Mõjutatud operatsioonisüsteemid Windows XP, 7, 8, 10
Levimisviisid Tarkvarapakid, Google Play pood, Firefox laienduste pood
Levib üheskoos programmidega Amazon Web Search
Sissetungi sümptomid Muudab avalehte/vaikimisi otsingumootorit, põhjustab hüpikaknaid

Miks sa peaksid eemale hoidma kahtlastest brauserilaiendustest?

Üleüldiselt võivad mõned brauserilaiendused negatiivselt mõjutada brauseri toimimist. Kui sa soovid, et su brauser oleks kiire ja tõhus, peaks brauseris olema vaid mõni üksik laiendus. Lisaks, isegi legitiimsed laiendused võivad pakkuda lisalaienduste laadimist. Nii brauser kui ka brauserilaiendused koguvad kasutaja brausimiskogemuste ja külastatud domeenide kohta teatud andmeid. Seejärel võidakse neid andmeid jagada kolmandate pooltega. Amazon Assistant PUP ei ole sugugi erinev.

Pärast laienduse aktiveerimist palub see sul võimaldada veebitegevuse jälgimine. See laiendus ei tee seda mitte üksnes selleks, et parandada teenust, vaid ka teha erinevaid reklaamitegevusi. Kuna tegemist on alternatiivse PUP-ga, pole ka üllatav, kui laiendus hakkab sulle näitama kolmandate poolte pakkumisi. Pärast sellisel pakkumisel klõpsamist võidakse sind suunata kahtlasele domeenile. Seega võib Amazon Assistanti ümbersuunamine muutuda väga häirivaks.

Amazon Assistanti levimine

Sa võid selle laienduse leida Google Play poest ja ka Mozilla Firefox laienduste poest. Samuti võid sa märgata, et seda brauserilaiendust levitatakse teatud partnerdomeenide või teiste vabavarade kaudu. Sa peaksid olema ettevaatlik, et sa ei laadiks installeerimise ajal arvutisse soovimatuid rakendusi.

Kasutajad laadivad tihti kogemata arvutisse rakendusi, kuna ei vaata installatsioonile lisatud rakenduste nimekirja. Seepärast soovitatakse valida “Custom” sätted. Ainult siis, kui sa oled kindel, et sa ei laadi lisatööriistu, võid sa jätkata laadimisega. Kui sa näed teadet, millega palutakse muuta brauserisätteid, veendu, et sa ei lubaks seda. Järgmises peatükis räägime lähemalt Amazon Assistanti eemaldamisest. Selleks, et selle laiendusega üldse mitte kokku puutuda, veendu, et valiksid installeerimisel Custom või Advanced sätted.

Amazon Assistant näide
Amazon Assistant näitab mitmeid teenuseid, kuid toob kaasa ka turvaprobleemid.

Amazon Assistanti mahalaadimine

Sa saad selle brauserilaienduse eemaldada käsitsi või automaatselt. Kui sa ei ole kindel, kuidas Amazon Assistant viirus eemaldada, võid sa usaldada selle ülesande pahavaratõrje hoolde. Taolisel programmil ei lähe sugugi kaua aega selleks, et laiendus täielikult eemaldada.

Pärast Amazon Assistanti eemaldamist võid sa vaadata allpool olevaid juhiseid. Lähtesta brauser, kui sa kahtlustad, et mõni fail jäi arvutisse alles. Enne uue otsingumootori või brauserilaienduse valimist, vaata selle arvustusi ka erinevates foorumites.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Amazon Assistant viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-amazon-assistant-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes